Меню

Затриманий екс-капітан українських ВМС тримає голодування

01 Листопада 2022
Затриманий екс-капітан українських ВМС тримає голодування

Затриманий окупантами на Херсонщині колишній капітан Військово-морських сил ЗСУ Олексій Кисельов п’ятий день тримає голодування. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

– 27 жовтня колишній капітан українського корабля «Славутич» Олексій Кисельов оголосив голодування. Причиною голодування стала відсутність медичної допомоги, яку чоловіку не надавали протягом двох місяців, – розповів Євгеній Ярошенко.

Окупанти викрали Олексія Кисельова 22 липня 2022 року в місті Генічеськ на Херсонщині та вивезли до Криму. Його звинувачують у нібито причетності до Кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана. У спробах отримати зізнання російські «правоохоронці» катували Кисельова струмом та били.

Наразі відомо, що Кисельов перебуває у новому СІЗО Сімферополя. Голодування підтримали арештанти у ще шістьох камерах спеціального блоку.

За звинуваченням у нібито участі в кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджіхана наразі заарештовані щонайменше 16 людей, з них 10 — після 24 лютого. 1 червня 2022 року верховний суд рф визнав батальйон терористичною організацією.