Меню

Я бачу, що Україна ламає стереотипи – з листа Нарімана Джеляла

09 Березня 2023
Я бачу, що Україна ламає стереотипи – з листа Нарімана Джеляла

Успіхи Президента України у справі забезпечення української армії сучасним та більш потужним озброєнням викликали нове шалене цунамі негативу щодо Володимира Зеленського у російському пропагандистському болоті. 

Але все, на що вони спроможні, це знущатися з дрес-коду Зеленського, рахувати скільки глав європейських держав йому не аплодували, на чому він здійснював свою європейську подорож. Втім важкі танки скоро будуть в Україні, а незабаром, я впевнений, й літаки. Це і бісить ворогів. 

В самій Україні теж багато критиків Президента, уряду, різних високопосадовців. І це одна з основ демократії. За право висловлювати свою думку одні сидять у російських в’язницях, інші воюють на фронті. 

Але головне при цьому залишатися в рамках критики, а не перетворюватися на українській зразок російської пропаганди. Тому будемо відповідальними. 

Я ж бачу, що Україна ламає стереотипи. Українські воїни долають “другу армію світу”. Попри війну Україна крок за кроком рухається вперед на шляху євроінтеграції. А Володимир Зеленський попри попередні побоювання багатьох українців зміг бути справжнім Президентом. 

Та й взагалі ми маємо другого поспіль проукраїнського президента. І це для України велике досягнення. Буде і третій!

Те, що залишаються проблемні питання, претензії до влади і можновладців, невдоволення конкретними рішеннями – демократична норма. Це безперервний процес. І завдання суспільства, опозиції, ЗМІ, експертів змусити владу реагувати на критику.

Нещодавні антикорупційні заходи звільнення та арешти гарна демонстрація цього процесу.

Ми всі вчимося демократії – і влада, і суспільство. 

Так давайте засвоювати кращі зразки поведінки.

Наріман Д.