Меню

У Криму затримали слухачів по “справі Джеляла та братів Ахтемових”

27 Липня 2023
У Криму затримали слухачів по “справі Джеляла та братів Ахтемових”

Фото: Кримська солідарність

Біля суду в окупованому Сімферополі затримали 13 людей. Вони прийшли як слухачі на засідання щодо апеляції вироку заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялу та братам Ахтемовим, яких обвинувачують у диверсії, передає “Громадське радіо”.

Серед затриманих двоє журналістів — кореспондентка «Ґрат» Лутфіє Зудієва та журналіст видання «Грані» Куламет Ібраїмов. Як зазначається, вони показали силовикам прескартки, але їх затримали разом з усіма.

Затримані — родичі та друзі Джеляла та Ахтемових. Вони прийшли до «суду» як слухачі, щоб підтримати підсудних, але нікого не пустили за розпорядженням «голови» так званого Верховного суду окупованого Криму.

Усі написали скаргу на недопуск, після чого поліцейський оголосив, що черговому надійшов дзвінок зі скаргою, тож усі будуть затримані. Автобус із 13 затриманими, зокрема журналістами, доставили до райвідділу поліції.

Адвокат Едем Семедляєв прийшов до будівлі поліції.

«Поліцейські хочуть провести обов’язкову типоскопію та фотофіксацію. Журналістка Лутфіє Зудієва заявила, що дії працівників Залізничного районного управління поліції були незаконними та відмовилася виконувати діалоскопію та фотофіксацію», – йдеться у повідомленні.