Меню

У декого вже істерика, але багато людей чекають на ЗСУ та звільнення: Чубаров про настрої в Криму

23 Листопада 2022
У декого вже істерика, але багато людей чекають на ЗСУ та звільнення: Чубаров про настрої в Криму

В анексованому Росією Криму є різні категорії населення, які виступають не лише за приєднання до країни-агресора, а й мріють про повернення під крило України. Причому кількість останніх – сотні тисяч.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив OBOZREVATEL TV. За його словами, деякі жителі півострова з нетерпінням чекають на прихід Збройних сил України.

– Друга частина населення Криму – це ті, які незаконно оселилися на півострові за роки окупації. Понад 8 років Крим окуповано РФ… А також ті, які вітали захоплення Криму російськими військами. У середині цієї категорії людей є широкий спектр почуттів, починаючи від істерики, паніки, тому що частина людей нарешті схаменулась і усвідомила, що вона даремно вкладали гроші й купувала житло, – зазначив Чубаров.

На його думку, Крим незабаром може повернутись під крило України. Причому звільнення півострова від анексії РФ може відбутися без кровопролитних боїв. Для Збройних сил України головне – блокада Чорноморського флоту й сухопутного коридору окупантів.