Меню

“Справжнє свято”- політвʼязень Богдан Зіза про звільнення Джеляла

08 Липня 2024
“Справжнє свято”- політвʼязень Богдан Зіза про звільнення Джеляла

Засуджений окупантами до 15 років позбавлення волі кримський художник та активіст з Євпаторії Богдан Зіза написав листа своїй сестрі Олександрі Барковій. 

В ньому він відреагував на звільнення з російського полону першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла та ще дев’ятьох українців, повідомила Олександра Баркова в Instagram.

«Яка неймовірна новина! Це справжнє свято, з яким я вітаю всіх, хто повернувся додому та їхніх близьких», – зазначив Зіза.

Він розповів, що кожен за ґратами уявляє перед сном цей момент повернення додому та прокручує в голові десятки всіх можливих варіантів.

«Як же я радію, що для деяких з нас ця подія сталась! Ця заповітна мрія нарешті стала реальністю. Дякую прекрасним людям, які зробили це можливим! На жаль, для багатьох дім в звичному розумінні цього слова, зараз недоступний, а у когось його взагалі більше немає, і від цих думок часом непросто», – вказав він у листі, передає Голос Криму.

Зіза наголосив, що обмін цивільних є важливим сигналом для політв’язнів Кремля, що вони не забуті і боротьба за їх звільнення триває.

«Ця подія – повернення цивільних – важливий сигнал про те, що ми тут не забуті, про нас пам’ятають, і за нас борються. У всіх нас є дім, в якому нам раді і я не маю жодного сумніву, що кожен ув’язнений совісті, кожен ув’язнений цієї війни, в нього повернеться! Дякую всім чудовим, хто для цього працює! Вітаю ще раз кожного, хто тепер вільний», – наголосив політв’язень.