Меню

Російська влада планує восени призвати до армії 2 тисячі кримчан

05 Жовтня 2023
Російська влада планує восени призвати до армії 2 тисячі кримчан

Влада росії має намір призвати в анексованому Криму близько 2 тисяч осіб на службу до лав Збройних сил рф під час осінньої призовної кампанії. Про це повідомляють Крим.Реалії з посиланням на російські ЗМІ.

«Цей призов відбувається без змін: віковий ценз від 18 до 27 років. Громадяни будуть викликані на засідання призовних комісій», – сказав начальник відділу підготовки та призову громадян на військову службу створеного росією військового комісаріату Криму Сергій Давиденко.

За дев’ять років анексії Криму росія провела 17 незаконних призовних компаній на півострові. Останній призов до окупаційної армії стартував 1 жовтня 2023 року. 11 квітня Держдума Росії одночасно у трьох читаннях ухвалила законопроєкт про реєстр військовозобов’язаних. Він посилює контроль над населенням призовного віку на окупованих територіях, практично позбавляючи можливості уникнути злочинного призову до лав окупаційної армії.

Згідно зі звітом Кримської правозахисної групи, в анексованому Криму відкрито щонайменше 468 кримінальних справ за «ухиляння» від служби у Збройних силах РФ, які передано до російських судів.