Меню

путін продовжує політику Сталіна – Чубаров

20 Березня 2023
путін продовжує політику Сталіна – Чубаров

Кримські татари практично від перших днів російської окупації півострова стали об’єктом цілеспрямованих репресій і переслідувань з боку каральних органів рф. Питання відновлення територіальної цілісності України – це не просто дотримання духу і букви міжнародного права, а майбутнього Української держави, української нації та кримськотатарського народу.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Це обумовлено тим, що кримські татари дійсно єдині на півострові в такий масовий спосіб виступили проти вторгнення російських військ, виступили в ненасильницький спосіб тими формами протесту, які для них були доступні. І зрозуміло, що російська окупаційна влада визначила кримськотатарський народ як абсолютно нелояльну частину кримського населення, як, до речі, і етнічних українців. І тому метою всіх цих репресій, переслідувань у Криму є видавлювання через страх людей, які залишаються відданими Українській державі, – сказав він.

Чубаров зазначив, що після широкомасштабного вторгнення російських військ на материкову частину України ці репресії посилилися.

На його думку, Крим – ключ до звільнення всіх територій України, і його звільнення можливе вже цьогоріч. А спроба завершити цю війну угодою з росією без відновлення повною мірою територіальної цілісності України означає просто відкладену війну, відкладену небезпеку і реванш з боку росії через якийсь час.

– Продовження контролю росії над Кримом – це означає остаточне знищення кримськотатарського народу. Нас і так залишилося 300 тисяч, і ми ледве з великими поневіряннями повернулися на свою батьківщину. І тут знову росія окупувала Крим, і практично путін продовжує політику Сталіна – винищити всіх кримських татар, – каже Чубаров.