Меню

Посол США при ОБСЄ висловився щодо мобілізації кримських татар до армії рф

05 Жовтня 2022
Посол США при ОБСЄ висловився щодо мобілізації кримських татар до армії рф

Фото: Представництво Президента України в АР Крим

Еквівалентом геноциду назвав незаконну мобілізацію рф кримських татар посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер. Про це повідомляє пресслужба Представництва Президента в АР Крим на сторінці у Фейсбук.

Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева та керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марія Томак зустрілися з послом США при ОБСЄ на полях Варшавського безпекового форуму.

Зазначається, що посол відомий своєю позицією та потужними заявами у рамках ОБСЄ щодо війни рф проти України, активно цікавиться темою окупованого Криму. Тож делегація від Представництва надала йому лише необхідну оновлену інформацію, зокрема щодо оголошеної злочинної мобілізації, яка навмисно націлена першочергово на представників корінного кримськотатарського народу.

Я вважаю це еквівалентом геноциду, ніяким іншим словом це назвати не можна. Ми повинні зробити все, на що спроможні, аби ця практика була припинена, – прокоментував злочинну мобілізацію та політичні переслідування киримли Карпентер.

Таміла Ташева розповіла, що багато кримських татар намагаються виїхати з окупованого Криму в країни Азії, Казахстан, Узбекистан, щоб врятуватися від незаконного призову та відправлення на війну проти власної ж держави.