Меню

Політв’язень Арсен Абхаїров страждає на варикоз, але його не лікують

22 Травня 2023
Політв’язень Арсен Абхаїров страждає на варикоз, але його не лікують

Засуджений кримчанин Арсен Абхаїров страждає на варикозну хворобу вен і потребує стоматологічної допомоги. Про це повідомляють Крим.Реалії.

Його дружина повідомила, що захворювання чоловіка не лікують.

– Його також турбує варикоз вен нижніх кінцівок і проблема, що ще тягнеться зі слідчих ізоляторів – це зуби. Оскільки в СІЗО не надавали стоматологічних послуг, тепер зуби лікуванню не підлягають і єдиний вихід – це видалення. Він залишився практично без жувальних зубів, – розповіла Азізе Абхаїрова.

Повідомляється, що прогресуванню варикозу сприяють і умови утримання в колонії. Близько 16 годин Абхаров перебуває на ногах. І хоча з лютого 2023 року адміністрація перевела кримського татарина на загальний режим, але умови утримання в камері не змінилися: підйом о шостій ранку, відбій – о десятій годині вечора.

Південний окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону 3 листопада засудив трьох фігурантів красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір»: Рустему Емірусеїнову дали 17 років з відбуванням перших двох років у в’язниці, решта – на суворому режимі. Арсену Абхаїрову – 13 років з відбуванням перших двох років у в’язниці. Ескендеру Абдулганієву – 12 років, також з відбуванням у в’язниці перших двох років.