Меню

Політвʼязень Ісмет Ібрагімов потребує медичної допомоги – родичі

24 Травня 2024
Політвʼязень Ісмет Ібрагімов потребує медичної допомоги – родичі

Засуджений на 19 років позбавлення волі кримський філолог арабської мови Ісмет Ібрагімов потребує лікування зубів. Політвʼязня також турбує біль у шлунку. Про це повідомляє «Кримська солідарність» із посиланням на його дружину Разіє Мустафаєву.

Як розповіла жінка, минулого тижня вона разом із дітьми відвідала чоловіка у в’язниці Димитровграда Ульянівської області РФ. Це було перше тривале побачення за чотири роки ув’язнення.

Ібрагімов розповів дружині, що внаслідок перерахунку терміну утримання в СІЗО, в умовах в’язниці він перебуватиме два роки замість п’яти. Решту терміну ув’язнений проведе в колонії суворого режиму, передають Крим.Реалії.

7 липня 2020 року під час масових обшуків у Криму було затримано сімох людей: Ісмет Ібрагімов, Зекір’я Муратов, Вадим Бектеміров, Еміль Зіядінов, Алім Суф’янов, Сейран Хайредінов були заарештовані в залі суду й поміщені у слідчий ізолятор Сімферополя. Усіх затриманих звинувачували у причетності до релігійної організації «Хізб ут-Тахрір», забороненої в Росії.