Меню

Окупанти зняли обвинувачення з імама Ісмаїла Юрдамова

19 Лютого 2024
Окупанти зняли обвинувачення з імама Ісмаїла Юрдамова

Окупаційний Кіровський районний суд зняв обвинувачення з імама Ісмаїла Юрдамова через відсутність складу адміністративного правопорушення.

Про це розповів адвокат Рустем Кямілєв, повідомляє “Кримська солідарність”, передає Суспільне.

Зазначається, що окупаційний суд прийняв скаргу і задовольнив її, справу Юрдамова закрили за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

“Юрдамов докладно пояснив у чому була проблема. І найголовніший момент, що в мечеті для проведення обрядів люди можуть вибрати когось зі свого числа, для того, щоб ця людина могла провести якийсь молебень”, — зазначив правозахисник.

Нагадуємо, що вранці 13 грудня російські силовики провели обшук у будинку імама Ісмаїла Юрдамова у селі Привітне Іслямтерецького району Криму. Після цього його та затримали та відвезли до “відділення поліції”. Дочка імама Гульсум зазначила, що обшук у їхньому будинку пов’язаний із тим, що батько активно підтримує кримських політв’язнів.

Пізніше Ісмаїла Юрдамова звинуватили у “здійсненні місіонерської діяльності з порушенням вимог законодавства про свободу совісті, свободу віросповідання та про релігійні об’єднання”. Також окупанти призначили йому штраф у розмірі 8 тисяч рублів (3,3 тисяч гривень).