Меню

Окупанти збільшили термін увʼязнення Олега Приходька

18 Січня 2023
Окупанти збільшили термін увʼязнення Олега Приходька

Фото: Ґрати

Ворошиловський райсуд Ростова-на-Дону на місяць збільшив термін ув’язнення 65-річного активіста Олега Приходька, визнавши його винним у неповазі до суду.

Російський суд вирішив, що Приходько під час судового процесу про «підготовку теракту» ображав свідків обвинувачення, зокрема співробітників ФСБ Росії. Місяць додали до п’яти років ув’язнення. І хоча це сталося навесні 2022 року, стало відомо тільки зараз, повідомляють «Ґрати».

Мешканця селища Оріхове Сакського району Криму Олега Приходька працівники ФСБ затримали 9 жовтня 2019 року після обшуку у нього вдома та в гаражі, де виявили вибухівку. Кримчанина обвинуватили в підготовці теракту і виготовленні та зберіганні вибухових речовин.

За версією слідства, Приходько задумав підірвати будівлю адміністрації Сак, щоб змусити владу Криму «до входження півострова до складу України». 

Приходько заперечує вину і стверджує, що під час обшуку оперативники ФСБ підкинули йому “докази”. Він заявляє, що зазнає переслідування за свою публічну проукраїнську позицію.