Меню

Окупанти у Криму вводять обмеження проїзду на Херсонщину

25 Січня 2024
Окупанти у Криму вводять обмеження проїзду на Херсонщину

Російська влада Криму запроваджує «особливий режим» в’їзду та виїзду на адміністративному кордоні з Херсонською областю.

Підконтрольний Росії глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) видав указ, згідно з яким на адміністративному кордоні між Кримом та окупованою частиною Херсонської області запроваджують «особливий режим» в’їзду та виїзду. Про це пишуть Крим.Реаліі.

Згідно з цим указом, режим пропуску на півночі Криму «прирівнюється до режиму пропуску через держкордон РФ». Місцями перетину адміністративного кордону між Кримом і Херсонською областю визначено автомобільні пункти пропуску «Армянськ», «Перекоп», «Джанкой», залізничні пункти пропуску «Армянськ» і «Джанкой».

«Встановити, що перетин адміністративного кордону між Республікою Крим і Херсонською областю здійснюється за наявності: в іноземних громадян або осіб без громадянства – дійсного документа, що засвідчує особу та визнаний відповідно до міжнародних договорів Російською Федерацією у цій якості», – сказано в указі.

Крім того, згідно з документом, російські військові колони пересуватимуться спеціально виділеними дорогами за погодженням із Прикордонним управлінням ФСБ Росії.