Меню

Окупанти продовжили арешт фігурантам третьої Джанкойської групи Хізб ут-Тахрір

25 Квітня 2024
Окупанти продовжили арешт фігурантам третьої Джанкойської групи Хізб ут-Тахрір

Окупаційний Київський райсуд Сімферополя 25 квітня продовжив арешт фігурантам третьої Джанкойської групи “справи Хізб ут-Тахрір” Енверу Халіллаєву, Наріману Аметову, Алі Мамутову, Вахіду Мустафаєву та активісту Арсену Кашка, яких затримали 5 березня під час нової хвилі масових обшуків. Вони залишаться у СІЗО №2 Сімферополя до 3 серпня.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов у коментарі “Кримській солідарності”.

“Ми вже протягом довгих років поступально і просто абсолютно обґрунтовано говоримо про те, що вся ця картина, все те, що подає слідство, що подає захист, воно свідчить про те, що ФСБ насправді не боїться, що наші підзахисні сховаються або якісь докази знищать. Утримання їх у СІЗО — це такий спосіб на них тиснути за те, що вони відмовилися обмовити самі себе в цих безглуздих звинуваченнях і також обмовляти інших. Ось справжня суть, чому вони перебувають у слідчому ізоляторі, в таких суворих умовах”, — зазначив Курбедінов.

Як повідомляє “Кримська солідарність” у Facebook, біля будівлі “суду” зібралися сім’ї заарештованих, які не бачили їх два місяці, аби висловити свою підтримку.

“Я приїхала підтримати свого чоловіка, він ще не бачив свого новонародженого сина. Думала, хоч побачить здалеку. І зі мною приїхали двоє старших синів”, — зазначила дружина Арсена Кашка Катерина Гудименко.

Кримський татарин Асан Юрдамов ,який теж прийшов підтримати заарештованих, наголосив, що знає їх лише з позитивного боку, “вони не робили того, що їм приписують”.