Окупанти планують мобілізацію 2500 кримчан – Представництво Президента в АР Крим
![Окупанти планують мобілізацію 2500 кримчан – Представництво Президента в АР Крим](https://qtmm.org/wp-content/uploads/2022/09/04230000-0aff-0242-274a-08daa07a4564_w800_h450.jpg)
Окупанти планують мобілізувати ще щонайменше 2500 мешканців окупованого Криму. Про це повідомляє Представництво Президента в АР Крим.
– Злочинна мобілізація триває всупереч усім положенням Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни – за інформацією активістів, окупанти планують мобілізувати ще щонайменше 2500 мешканців окупованого Криму, попри заяви про нібито виконання “плану призову”, – йдеться у повідомленні.
У відомстві зауважили, що майже масовими в окупованому Криму стали випадки незаконного призову багатодітних, українських військових пенсіонерів, молодих, із проблемним здоров’ям і тих, хто ніколи не служив.
– Багатьох мобілізованих одразу ж направляють до російських бригад, які зазнали найбільших втрат: до 810-ої бригади морської піхоти впродовж останнього тижня привезли щонайменше 300 людей, – йдеться у повідомленні.