Меню

ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України»

20 Лютого 2012
ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України»

Як відомо, 11 січня 2012 року в Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи», в ході яких виступив також Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

У своєму виступі Мустафа Джемілєв, зазначивши, що «в електронній базі Верховної Ради України ще з 2005 року зберігається проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики України, підготовлений і зареєстрований народним депутатом України Рефатом Чубаровим спільно з авторським колективом з числа провідних фахівців України», висловив пропозицію взяти його за основу для розгляду народними депутатами України цього скликання.

Нижче ми розміщуємо проект закону України «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України», Пояснювальну записку до нього та Висновок до проекту закону України, а також склад авторів зазначеного законопроекту, із зазначенням їх посад на момент розробки законопроекту.

(З оригіналами цих документів можна також ознайомитися на сайті Верховної Ради України, перейшовши за цим посиланням)

Розміщенням на сайті Меджлісу кримськотатарського народу зазначених документів ми розраховуємо на обговорення проекту Закону України «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України» усіма зацікавленими сторонами, перш за все кримськотатарськими громадськими організаціями та фахівцями у сфері етнонаціональних відносин і міжнародного права.

Зауваження, доповнення та поправки до законопроекту в письмовому вигляді можна направляти терміном до 4 березня 2012 року:

• через систему «зворотний зв’язок» на сайті Меджлісу кримськотатарського народу, або

• поштою на адресу: Меджліс кримськотатарського народу, м. Сімферополь, вул. Шмідта, 2. Україна, Автономна Республіка Крим, 95017.

При цьому, авторам зауважень, доповнень і поправок слід вказати своє прізвище та ім’я, а також контактну адресу і телефон.

По завершенні обговорення законопроект з урахуванням пропозицій, що надійдуть, буде зареєстрований у Верховній Раді України.