Меню

Кримській татарці погрожували викраденням через неявку до слідчого комітету росії

07 Вересня 2023
Кримській татарці погрожували викраденням через неявку до слідчого комітету росії

Невідомий, який телефоном представився співробітником ФСБ рф, погрожував кримчанці Еміне Зекер’яєвій викраденням. Про це  повідомляють Крим.Реалії із посиланням на її адвоката Еміля Курбедінова. 

Згідно з повідомленням, невідомий чоловік зателефонував Зекер’яєвій 5 вересня і вимагав від неї прийти в управління Слідкому РФ у Джанкої. Він зробив це двічі й відмовився називати своє ім’я та прізвище. При цьому він зазначив, що був на обшуку у неї в будинку. Коли дівчина сказала, щоб їй офіційно надіслали повістку і що вона хоче прийти до слідчих з адвокатом, невідомий почав погрожувати їй. 

«Тоді діятимемо іншими методами. Приїдемо і просто заберемо вас», – цитує слова того, хто телефонував, адвокат Еміль Курбедінов. 

Як зазначив Курбедінов, такі дії є порушенням російських законів і скерував запит до ФСБ РФ. Також адвокат наполягає, щоб співробітники з’ясували, чи є в діях цієї особи ознаки кримінального чи адміністративного правопорушення. 

Вранці 7 серпня стало відомо, що у Старому Криму відбувся обшук у будинку 30-річного кримського татарина Асана Зекер’яєва. Після цього чоловіка відвезли у невідомому напрямку. Пізніше стало відомо, що родину Зекер’яєва привезли до Старого Криму – за місцем їхнього проживання знову відбувався обшук. Будинок оточили озброєні люди. 

Після обшуку затриманого Асана Зекер’яєва разом із дружиною Еміне Зекер’яєвою відвезли до Сімферополя.