Меню

Кримчан вербують у Росгвардію для служби в «ДНР»

11 Серпня 2023
Кримчан вербують у Росгвардію для служби в «ДНР»

Управління Росгвардії в окупованому Криму запрошує кримчан на військову службу за контрактом у так званій «Донецькій народній республіці». При цьому добровольців обіцяють не залучати до бойових дій, а лише до контролю нових окупованих територій Донбасу. Оголошення про набір з’явилися на кримських сайтах, передає Центр журналістських розслідувань.

Головне управління Росгвардії по Республіці Крим та м. Севастополь, як випливає з оголошень, «проводить набір громадян, які перебувають у запасі Збройних Сил РФ, для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантів та солдатів на звільнених територіях Донецької народної республіки».

Добровольців від 18 до 50 років заманюють грошима та всілякими бонусами. Їм обіцяють виплатити одразу 195 тисяч рублів, і стільки ж – щомісяця, а також житло, безкоштовне харчування та медичне забезпечення, щорічна відпустка від 45 діб.

В оголошеннях запевняють, що, на відміну від підрозділів міністерства оборони, Росгвардія не веде активних наступальних штурмових дій, її завдання – контроль територій.