Меню

Комітет Генасамблеї ООН схвалив проєкт резолюції про права людини в окупованому Криму

17 Листопада 2022
Комітет Генасамблеї ООН схвалив проєкт резолюції про права людини в окупованому Криму

Третій правозахисний комітет Генеральної Асамблеї ООН схвалив проєкт резолюції про права людини в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та м.Севастополь. 

Про це повідомляє пресслужба Представництва Президента України в АР Крим, яке долучалося до напрацювання цієї оновленої резолюції щодо окупованого Криму.

– Важливо зазначити, що завдяки успішно проведеному Першого Парламентського саміту Кримської платформи та другого саміту Кримської платформи ми маємо потужну підтримку у ГА ООН. Третій комітет ООН – перший крок до ухвалення оновленої резолюції, далі – ухвалення власне на Генасамблеї, – йдеться у повідомленні.

Схвалення резолюції прокоментувала Постійна Представниця Президента в АР Крим Таміла Ташева.

– В ній багато нового, для нас було важливо згадати про Крим в контексті повномасштабної війни як плацдарм для наступу та повзучої окупації на південь нашої держави, нову хвилю переслідувань, справи політв‘язнів, незаконний призов, – заявила Ташева.

Цьогоріч Генасамблея ООН також засудила використання росією АРК як плацдарму для повномасштабної агресії проти України. Як і для спроби незаконної анексії Херсонщини та Запоріжжя.

За проєкт резолюції проголосували – 78 країн, проти – 14, утрималися – 79.