Меню

Гуменюк: Вибухи у Джанкої – сигнал тікати для загарбників

21 Березня 2023
Гуменюк: Вибухи у Джанкої – сигнал тікати для загарбників

В українському війську заявили, що нещодавні вибухи в окупованому Джанкої — це сигнал загарбникам, що з Криму треба виїжджати.

Про це розповіла керівниця обʼєднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, передає Громадське.

Так, місто Джанкой — це вузлова залізнична станція. За словами Гуменюк, ще на початку повномасштабної війни йшлося про те, що ураження логістики буде основним способом впливу на окупантів, тобто натяком на те, що їм потрібно робити в Криму.

– Наразі вказано курс чітко для того, щоб було розуміння, що залізницею вже майже необхідно виїжджати, – сказала Гуменюк.

Вона додає, що окупанти не будуть визнавати те, що насправді сталося, а переконуватимуть, що спрацювала ППО, щоб не нашкодити іміджу.

Вони почувалися досить спокійно через відстань та вважали, що встигнуть евакуюватися задовго до того, як почнеться реагування нашої зброї на місця дислокації ворога на півострові, – зазначила речниця.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України ввечері написало, що вибух у місті Джанкой на півночі тимчасово окупованого Криму знищив російські крилаті ракети «Калібр НК» під час їхнього транспортування залізницею.

Водночас окупаційна адміністрація про ракети не згадує. Там кажуть про нібито атаку безпілотників, яку здійснила Україна. 

Наразі у Джанкої ввели режим надзвичайної ситуації муніципального рівня.