Меню

Для кримчанина Кирила Баранника збирають гроші на адвоката

05 Червня 2024
Для кримчанина Кирила Баранника збирають гроші на адвоката

Правозахисна організація «Автозак Live» розпочала збір коштів на оплату послуг адвоката для кримчанина Кирила Баранника, якого російська влада звинувачує у скоєнні диверсії.

Активісти зазначають, що справа Баранника вже надійшла до російського суду, а перше засідання з його участю має відбутися 13 червня, передають Крим.Реалії.

«Допоможіть сім’ї Кирила сплатити послуги адвоката! Зараз витрати на захист збільшилися через те, що адвокат Кирила має двічі на тиждень приїжджати на судові засідання до Ростова-на-Дону», – наголошується у повідомленні.

Баранника затримали 30 травня 2023 року на набережній Салгира в Сімферополі. Йому одягли на голову мішок і відвезли до управління ФСБ. Баранника допитали і він визнав провину у підриві залізничних колій біля села Поштове Бахчисарайського району 23 лютого того ж року. Адвокату Олексію Ладіну обвинувачений розповів про неодноразові побиття та тортури струмом з боку силовиків, а також погрози зґвалтуванням палицею та вбивством матері. Адвокат підтвердив наявність опіків та слідів побоїв на тілі свого довірителя.