Меню

Акъмесджит – Къурман 3:1

25 Лютого 2012
Акъмесджит – Къурман 3:1

Відомо, що футбол ось вже протягом ста років є одним з самих, а може і самим захопливим і хвилюючим видом спорту в усьому світі. Сперечатися з цим твердженням просто немає сенсу, більш того це практично науковий факт. У тому, що кримські татари справжні любителі футболу і хороші гравці, бажаючі змогли особисто переконатися, побувавши на міні-футболі серед ветеранів, віком від 40 років і старше, який відбувся в Петровському спортивному комплексі Курманського (Красногвардійського) району 25 лютого 2012 року.

Турнір з футболу пам’яті головного тренера першої кримськотатарської збірної з футболу, заслуженого тренера України Рустема Османова зібрав команди з восьми регіонів Криму. Серед них Акмесджит (Сімферополь), Джурчи (Первомайськ), Джанкой, Сеітлер (Нижньогорськ), Ічкі (Совєтське), Курман (Красногвардійське), Кезльов (Євпаторія) і Карасувбазар (Білогорськ).

Турнір традиційно розпочався з виконання державного гімну України і кримськотатарського національного гімну. Після чого гравців і вболівальників привітали керівник робочої групи з проведення турніру, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу і капітан Акмесджитської команди Ремзі Ільясов, дружина Рустема Османова – Зарема Османова і сини Ален і Лемар Османови (останній грав за Акмесджитську команду) та інші. Сини видатного тренера подякували організаторам за проведення такого заходу та зазначили, що дуже пишаються тим, що у них був такий батько, і що неодмінно будуть брати з нього приклад.

Після ряду виступів своїми яскравими танцями гостей порадували місцеві фольклорні ансамблі, які виконали народні танці.

Таким чином, після ряду поєдинків, у фіналі за третє місце боролися команди Джанкоя і Карасувбазара, де виграли другі. А ось за перше місце боролися господарі даного району Курманівська команда і команда з Акмесджита. Втім, дана гра виявилася вдалою для Акмесджитської команди і не випадково, так як склад команди був дуже сильним, і вони дійсно професійно зіграли. Наприклад, після феєричного 7:3 у першому поєдинку з Сеітлєрською командою, глядачі побачили старанні дії нападників, в обороні і блискучу гру воротаря. Ну а в фіналі, незважаючи на те, що курманська команда виявилася не менш сильною і була гідним противником, акмесджитовці таки зуміли забити 3 голи у ворота курманівцям.

За словами заступника голови організаційного комітету з проведення даного турніру Енвера Емірасанова, це була добре організована і захоплююча гра. «Хочу відзначити, що турнір був дуже гарно і урочисто організований. Всі гравці були сильні: це і акмесджитовці, і карасувбазарівці, і курманівці, а також інші. Однак у наполегливій боротьбі завжди перемагає найсильніший, а найсильнішою в цей раз себе показала Акмесджитська команда », – зазначив Емірасанов.

По завершенні турніру учасникам заходу урочисто вручили грамоти і дипломи, а переможцям – Кубок.

за матеріалами газети “Авдет”