Меню

Адвокат Ладін вийшов з-під арешту

27 Жовтня 2023
Адвокат Ладін вийшов з-під арешту

У п’ятницю, 27 жовтня, закінчився термін адмінарешту адвоката Олексія Ладіна, якого окупанти заарештував на 14 діб за “демонстрації забороненої символіки” та оштрафували за антивоєнну публікацію у соцмережі.

Адвоката відпустили з-під арешту о 05:40.

Окупаційна влада звинуватила Ладіна в “дискредитації” армії РФ та нібито “поширенні екстремістської символіки”.

“Є підстави вважати, що моє затримання пов’язане з моєю адвокатською діяльністю і справами, які я веду — справи, я б сказав, політичної спрямованості. Я хочу вірити в те, що рішення, які були винесені проти мене, були юридично некоректні. Вони були винесені суддями, тому що так треба було зробити, а не те, що вони ухвалили таке рішення. Якщо вони самостійно ухвалили таке рішення, то мене лякає кваліфікація суддів”, — зазначив він у коментарі “Кримській солідарності”.

Щодо бажання окупантів лишити Ладіна адвокатської ліцензії він сказав, що в адвокатів немає її, в них є статус. 27 жовтня юрист буде направляти в Адвокатську палату повідомлення про те, що по відношенню до нього провели оперативно-розшукові заходи — огляд приміщення.

Через свій арешт щонайменше два судових засідання у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону щодо підзахисних Ладіна були перенесені.

“Я не згоден із цими рішеннями, вважаю їх незаконними. Як мінімум, я планую їх оскаржити. Подальшу тактику і стратегію з колегами розробимо і буду діяти. Що стосується моєї подальшої роботи, зараз я продовжуватиму здійснювати свою діяльність як адвокат і здійснювати захист своїх підзахисних”, — наголосив він.