Новости

В офісі Меджлісу кримськотатарського народу відбулася робоча нарада 14 марта 2021 года

14 березня 2021 року в офісі Меджлісу кримськотатарського народу відбулася нарада членів Меджлісу кримськотатарського народу, делегатів Курултаю кримськотатарського народу, представників кримськотатарських громадських організацій, журналістів, керівництва Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим.

Частина учасників наради, яка перебуває за межами материкової частини України, прийняла участь у нараді за допомогою інтернет-зв'язку.

Нарада відбулася з дотриманням "правила Чатем-Хауса", відповідно до якого його учасники не мають права розголошувати за межами заходу авторство тих чи інших думок. Цей принцип покликаний сприяти відвертості думок та обговорень.

На нараді виступили з пропозиціями 26 учасників.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підвів результати наради, позначивши деякі з висловлених пропозицій в якості перспективних для подальшої роботи над їх реалізацією.

Також в роботі наради взяв участь і виступив перед її учасниками національний лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.