Новости

Рефат Чубаров: "Вирок", винесений мені російським окупаційним судом, – юридично нікчемний, а ті, хто причетний до нього, – злочинці, яких чекає справедлива кара. Зміцнюємо єдність, підтримуємо один одного! Разом переможемо! 01 июня 2021 года
Протягом семи довгих років тимчасової окупації Криму російські бандити намагаються розправитися з кримськотатарським народом – корінним народом півострову, який в лютому-березні 2014 року відкрито і масово виступив на захист територіальної цілісності України.
 
Путін усвідомлює, що близько 15 тисяч кримських татар, зібравшись 26 лютого 2014 року за призовом Меджлісу кримськотатарського народу у Верховної Ради Криму, не дали російській агентурі можливість зімітувати нібито добровільне приєднання Криму до Росії та змусили Москву вдатися до варіанту військового захоплення Криму.
 
"Вирок", винесений мені російським окупаційним судом (6 років ув’язнення та 200 000 рублів штрафу), – юридично нікчемний, а ті, хто причетний до його ініціювання, оформлення та оприлюднення, є насправді злочинцями, яких попереду чекає справедлива кара.
 
Оголошення мені "вироку", який російські окупанти не в змозі реалізувати (ну, хіба що можуть розробити спеціальну операцію з фізичної ліквідації, в проведенні яких Путін перевершив усіх диктаторів світу), є ще одним приводом, щоб на повний голос говорити про десятки насильно викрадених людей, про яких і сьогодні немає жодної звісточки, про сотні незламних кримських татар, а також етнічних українців, реально позбавлених волі російськими окупантами.
 
Отже, зміцнюємо єдність, підтримуємо один одного, допомагаємо сім'ям кримських політв'язнів.
 
Особливо дякую співвітчизникам, які протягом багатьох місяців збиралися разом в дні проведення засідань судилища, демонструючи тим самим наше єднання.
 
Знайте, російські окупанти втікатимуть з Криму, побіжуть геть сотні тисяч громадян Росії, які сьогодні як варвари метушливо розхапують нашу землю, а ми знову всі обіймемося на своїй Батьківщині.
 
Так буде!
Разом переможемо!
 
 
Голова Меджлісу кримськотатарського народу
Рефат Чубаров,
01.06.2021

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.