Новости

Онлайн-конференція: «Кримські студенти - 2020: знайомство, взаємодопомога, співпраця» 28 августа 2020 года

Це звернення насамперед до студентів-першокурсників з Криму, котрі вступили вчитися до вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, розташованих на материковій частині території України.

З деякими з вас і вашими батьками ми вже познайомилися на етапі вступу до вишів, але з багатьма знайомство ще попереду.

Ми розуміємо, що кожному з вас, хто виїхав з тимчасово окупованого Криму для навчання у вищих навчальних закладах України, на відміну від своїх одногрупників, які проживають на материковій частині України, складніше адаптуватися в нових умовах.

У Меджлісі кримськотатарського народу кожен з вас завжди вважатиметься бажаним гостем і в міру своїх можливостей ми будемо сприяти вашому успішному навчанню.

Нашим завданням ми бачимо створення умов для взаємного спілкування і взаємодопомоги із студентами з Криму, оскільки незабаром саме ви, майбутні фахівці в обраних сьогодні професіях, маєте забезпечувати реінтеграцію звільненого Криму.

Зрозуміло, ми будемо дуже раді всім вашим ініціативам і готові разом їх реалізовувати.

Отже, Меджліс кримськотатарського народу запрошує вас почати наше знайомство в режимі ZOOM з онлайн-конференції під назвою: «Кримські студенти - 2020: знайомство, взаємодопомога, співпраця».

Зрозуміло, що до участі запрошуються всі кримські студенти 2020 року незалежно від їх національності. Якщо є бажання, можуть доєднатися і батьки кримських студентів.

Дата проведення онлайн-конференції за допомогою платформи відеозв'язку ZOOM: 31 серпня 2020 року о 18:00.

Для участі в онлайн-конференції студентам-першокурсникам з Криму, котрі вступили вчитися до вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, розташованих на материковій частині території України, слід надіслати про себе наступні дані:

- прізвище, ім'я, назву вузу, факультету та спеціальності;

- контактні дані: номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, на які будуть спрямовані паролі для входу в онлайн-конференцію, яка відбуватиметься за допомогою платформи відеозв'язку Zoom.

Всі комунікації, включаючи реєстрацію на онлайн-конференцію, здійснюються Elvin Kadyrov за адресою: [email protected] або за аккаунтом у Фейсбуці: 

https://www.facebook.com/amir.kadirov.77?ref=br_rs.

Отже, до зустрічі 31 серпня 2020 року о 18:00.

P.S. Конференція не підлягатиме трансляції ні в режимі онлайн, ні у записі.

 

Рефат Чубаров,

28.08.20

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.