Новости

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам мітингу, присвяченому Міжнародному дню жертв насильницьких зникнень 30 августа 2020 года

Не буває жодної офіційної зустрічі всередині України або за її межами, щоб представники Меджлісу кримськотатарського народу не обговорювали питання, пов'язані з пошуком насильно викрадених російськими окупантами співвітчизників і звільненням кримських політв'язнів, абсолютно незаконно і неправомірно засуджених російськими окупантами.

Ми вдячні багатьом українським політикам, громадським діячам, а також МЗС України, посольствам і представництвам України в іноземних державах та міжнародних організаціях за їх послідовну і системну роботу щодо захисту кримських політв'язнів і з'ясування долі насильно викрадених співгромадян.

Ми поділяємо біль рідних і близьких насильно викрадених співгромадян і незаконно засуджених кримських політв'язнів, однак наших зусиль не вистачає, щоб усунути головну причину всіх трагедій і нещасть, привнесених на кримську землю російською окупацією і російськими окупантами. Але ми робимо все, що від нас залежить, щоб час деокупації Криму настав якомога швидше.

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам мітингу, що відбувся сьогодні біля стін Посольства РФ в Києві і був присвячений Міжнародному дню жертв насильницьких зникнень.

На завершення мітингу його учасники нанесли на асфальті перед входом в Посольство РФ в Києві прізвища та імена 15 насильно викрадених співгромадян в Криму, про долю яких все ще немає жодних звісток.

 

Рефат Чубаров, 

20.08.20

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.