Новости

Зі святом Наврез Байрам! 21 марта 2021 года

21 березня 2021 року відзначається шановане у багатьох народів свято – Наврез (Невруз, Новруз) Байрам – День весняного рівнодення, який асоціюється з початком нового року, з оновленням природи й початком нового життя.

Особливого значення збереження давніх народних традицій, зміцнення міжкультурних взаємин набуває в час триваючої вже сім років поспіль окупації Російською Федерацією Криму, гонінь, утисків, яких зазнають кримські татари та етнічні українці в анексованому РФ Криму за свою непокору агресору та за те, що продовжують відстоювати територіальну цілісність України, включно з Кримом.

Ми віримо, що, як щороку все навкруги оновлюється та оживає і приходить на землю весна, провісником якої для багатьох народів є Наврез (Невруз, Новруз) Байрам, так само настане й день, коли рясним дощем "змиє" російських окупантів з Криму, а на території півострова запанує мир, спокій, по-весняному надія та впевненість у завтрашньому дні.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу та себе особисто хочу сердечно привітати усіх, хто святкує це весняне свято – Наврез (Невруз, Новруз) Байрам!

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, миру та стабільності, процвітання, родинного благополуччя, успіхів та здійснення мрій.

Navrez Bayramıñız mübarek olsun!

 

Рефат Чубаров,

Голова Меджлісу кримськотатарського народу,

м. Київ, 21 березня 2021 року

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.