Новости

З Днем незалежності України! 24 августа 2020 года

Шановні співвітчизники!

Незалежна Україна є гарантією збереження і вільного розвитку української нації на своїй землі.

Незалежна Україна є одночасно гарантією реалізації кримськотатарським народом – корінним народом Криму  свого права на самовизначення у формі національно-територіальної автономії в межах Кримського півострова, який є невід'ємною складовою частиною Української держави.

Вітаючи один одного з Днем незалежності України, виказуємо особливу шану пам'яті героїв попередніх поколінь, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність України, висловлюємо слова подяки сьогоднішнім захисникам незалежної Української держави  учасникам російсько-української війни, виказуємо підтримку співгромадянам, які проживають у тимчасово окупованому Криму і непідконтрольних районах Донецької і Луганської областей.

Російсько-українська війна, що триває більше 7 років, викристалізовує українську політичну націю, яка відновить територіальну цілісність України, включно з Автономною Республікою Крим і містом Севастополем, та вже нікому і ніколи не дозволить поневолити Україну.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу і себе особисто вітаю всіх співгромадян з Днем незалежності України.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Рефат Чубаров,

Голова Меджлісу кримськотатарського народу,

24 серпня 2020 року, м. Київ

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.