Новости

Окупаційний суд засудив Едема Бекірова до 7 років позбавлення волі і штрафу в 150 тисяч рублів 09 июня 2021 года

У кримськотатарському фольклорі є така приказка: «Suya dayanma, Rus'a inanma» («На воду не спирайся, москалеві не вір»).

Едем Бекіров був звільнений у вересні 2019 року в результаті так званого "великого обміну", коли були звільнені незаконно утримувані в російських в'язницях і колоніях 24 українських військових моряків і 11 українських політв'язнів, включаючи Володимира Балуха і Олега Сенцова.

А через деякий час справу в окупованому Криму щодо Едема Бекірова відновили знову.

І як результат – сьогодні, 09 червня 2021 року, російський окупаційний суд у Сімферополі засудив Едема Бекірова до 7 років позбавлення волі і штрафу в 150 тисяч рублів за звинуваченням у «зберіганні і передачі вибухових речовин і боєприпасів».

Мораль: бажаю всім політикам, як в Україні, так і на Заході, що закликають до діалогу з Путіним, ніколи не забувати кримськотатарську приказку: «Suya dayanma, Rus'a inanma» («На воду не спирайся, москалеві не вір»).

 

Голова Меджлісу

кримськотатарського народу

Рефат Чубаров,

09.06.2021

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.