Новости

З Днем Збройних сил України! 06 декабря 2020 года

Російсько-українська війна, яка триває вже близько 7 років, викристалізувала Збройні сили України, перетворивши їх в гаранта незалежності та територіальної цілісності Української держави.

Збройні сили України мають високу повагу та довіру українського суспільства, з ними пов'язуються надії на звільнення окупованих РФ Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу і від себе особисто вітаю всіх співгромадян, причетних до Збройних сил України, перш за все кожного учасника російсько-української війни.

Сердечно обнімаємо уродженців Криму  воїнів Збройних сил України, добровольців, які брали безпосередню участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, захищаючи українську землю від російсько-терористичних військ.

Сумуємо разом з рідними та близькими воїнів, які поклали свої життя за незалежність Української держави.

Знаємо і віримо в те, що підрозділи Збройних сил України знову займуть місця своєї постійної дислокації у звільненому від російських окупантів українському Криму!

Слава Україні!

Героям слава!

 

Рефат Чубаров,

Голова Меджлісу кримськотатарського народу,

м. Київ, 06 грудня 2020 року

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.