Новости

З Днем Конституції України! 28 июня 2020 года

Шановні співгромадяни України!

У Конституції України, ухваленій Верховною Радою України 28 червня 1996 року, визначено: «До складу України входять: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь».

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, яка триває понад 6 років, територіальну цілісність нашої держави порушено  окупований Крим та втрачений контроль в окремих районах Луганської та Донецької областей.

Ми не дозволимо нікому  ні зовнішньому ворогу, ні внутрішнім колаборантам, ні окремим державам поставити під сумнів територіальну цілісність України і увійти в змову з Російською Федерацією, яка окуповує частину території України.

Відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, є питанням збереження і майбутнього Української держави.

Як вкрай важливим і визначальним для майбутнього Української держави є визначення статусу Криму як кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі України, який слід терміново закріпити в Конституції України.

Прийміть щирі вітання з нагоди одного з найважливіших свят нашої держави  Дня Конституції України!

 

Рефат Чубаров,

Голова Меджлісу кримськотатарського народу,

28.06.2020 

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.