Новости

З Днем кримськотатарського прапора! 26 июня 2020 года

До завершення дня в Києві ще багато часу: зараз відбувається автопробіг, потім  о 18:30 на Хрещатику розпочнеться хода з великим кримськотатарським прапором до Майдану Незалежності, де рівно о 19:00 відбуватиметься мітинг, присвячений Дню кримськотатарського прапора, а новинна стрічка вже переповнена сотнями звісток з різних міст України, інших країн про проведені заходи, які присвячені Дню кримськотатарського прапора.

Я не встигаю відповідати на особисті повідомлення, що надходять від наших представників з областей України та різних країн, у яких вони діляться інформаціями про заходи, що в них відбулися…

Але бажанішим за все є новини з Криму... Cпасибі всім, хто, незважаючи на всі заборони і попередження російських окупантів, вшановує в тимчасово окупованому Криму кримськотатарський національний прапор!

З Днем кримськотатарського прапора, дорогі друзі!

 

Рефат Чубаров,

Голова Меджлісу кримськотатарського народу,

26.06.2020

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.