Новости

Центральний офіс Меджлісу в період до 03 квітня 2020 року переходить на дистанційний режим роботи 16 марта 2020 года

Шановні співгромадяни!

Дорогі друзі!

Загроза поширення коронавірусу в Україні зобов'язує нас, як на персональному рівні, так і на рівні установ, приймати елементарні запобіжні заходи, завдяки яким можна не тільки уберегтися від найнебезпечнішої хвороби, а й локалізувати її поширення в Україні.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення карантину на загальнонаціональному рівні. У період з 12 березня по 03 квітня 2020 року забороняються проведення масових культурних, спортивних та розважальних заходів, а також зупиняються навчальні процеси в школах і університетах.

Залежно від розвитку ситуації з поширенням коронавірусу в Україні можуть бути прийняті інші рішення, що посилюватимуть запобіжні заходи.

У зв'язку з цим діяльність співробітників центрального офісу Меджлісу кримськотатарського народу в період до 03 квітня 2020 року переводиться на дистанційний режим роботи.

Прийом та консультації відвідувачів в зазначений період співробітниками офісу і членами Меджлісу кримськотатарського народу будуть проводитися також на дистанційному рівні.

Особистий прийом членами Меджлісу кримськотатарського народу буде здійснюватися лише в тих випадках, коли вирішення питання неможливе на дистанційному рівні.

У зв'язку з цим ми публікуємо адреси акаунтів співробітників офісу, членів Меджлісу кримськотатарського народу, народних депутатів України та їх помічників:

https://www.facebook.com/emine.rabota?epa=SEARCH_BOX - Емінє Сулейманова, секретар приймальної Голови Меджлісу,

https://www.facebook.com/amir.kadirov.77 - Ельвін Кадиров, взаємодія з громадськими та релігійними організаціями,

https://www.facebook.com/elnur.ametov - Ельнур Аметов, помічник-консультант народного депутата України,

https://www.facebook.com/lera.tairova - Лемара Таїрова, помічник-консультант народного депутата України,

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007046477228 - Ільмі Умеров, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу,

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023388014832 - Ахтем Чийгоз, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України,

https://www.facebook.com/eskender.bariiev - Ескендер Барієв, член Меджлісу кримськотатарського народу,

https://www.facebook.com/gylnar - Гульнара Бекирова, член Меджлісу кримськотатарського народу,

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009107799021 - Абмеджіт Сулейманов, член Меджлісу кримськотатарського народу,

https://www.facebook.com/riza.shevki - Різа Шевкієв, член Меджлісу кримськотатарського народу,

https://www.facebook.com/gayana.yuksel - Гаяна Юксель, член Меджлісу кримськотатарського народу,

https://www.facebook.com/rustem.umerov.5 - Рустем Умеров, делегат Курултаю кримськотатарського народу, народний депутат України.

 

З повагою і побажаннями здоров'я,

Рефат Чубаров,
Голова Меджлісу кримськотатарського народу,

м. Київ, 16 березня 2020 року

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.