Новости

Вітаємо з професійним святом і висловлюємо подяку українським дипломатам! 22 декабря 2019 года

Зовнішньополітична діяльність Меджлісу кримськотатарського народу з моменту російської окупації Криму увібрала в себе сотні міжнародних візитів, зустрічей, виступів і презентацій.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, Голова та члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники кримськотатарських громадських організацій, активісти кримськотатарського національного руху провели десятки зустрічей з президентами, прем'єр-міністрами і керівниками національних парламентів різних країн, виступали на засіданнях Ради Безпеки ООН, Постійного форуму ООН з питань корінних народів, Ради ООН з прав людини, ЮНЕСКО, ПАРЄ, ОБСЄ, НАТО, ЧЕС, комітетів Європарламенту, різних міжнародних конференцій тощо.

Міжнародна діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, кримськотатарських громадських організацій, кримськотатарської діаспори у різних країнах відіграє важливу роль у формуванні політики підтримки міжнародними організаціями та урядами держав територіальної цілісності України і невизнання спроби анексії Росією Криму.

Безперечно й те, що настільки активна і ефективна міжнародна діяльність Меджлісу кримськотатарського народу обумовлена плідною співпрацею і взаємодією з Міністерством закордонних справ України, посольствами та місіями України за кордоном.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу і себе особисто вітаю всіх українських дипломатів з Днем працівників дипломатичної служби України.

Разом вистоїмо, захистимо і переможемо!

Слава Україні!Рефат Чубаров,
Голова Меджлісу кримськотатарського народу
Київ, 22 грудня 2019 року

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.