Новости

А. Чійгоз: Сьогодні два роки як мене визволено з російської в‘язниці 25 октября 2019 года

Сьогодні два роки як мене визволено з російської в‘язниці. 

«Шановні громадяни України! Ось вже третій рік ми змушені відзначати День Незалежності України в умовах окупації Криму. Деякі з нас кинуті за ґрати через те, що зберігають свою гідність, вірність своєму народові, Україні і не визнають Крим російським», -

так я вітав українців, коли сидів за ґратами більше двох років тому.

Після трьох років незаконного утримування мене за ґратами я все одно вірив, що правда за нами, і спільними зусиллями ми досягнемо своєї мети. Звільнення мене та Ільмі Умерова цьому приклад! Спільно з турецькими партнерами Україна визволила двох бранців кремля! Я з гордістю дістав свій український паспорт, який я ні за що не обміняв би на аусвайс окупантів, хоча вони хотіли зробити це насильно! І в суді я добився, щоб мене назвали громадянином України! 

«Ант эткенмен, сёз бергенмен миллет ичюн ольмеге…
Цю клятву я, як і інші члени Меджлісу, вимовив, прихиливши коліно і поцілувавши національний прапор, у дворі Ханського палацу, символу нашого народу, центрі багатовікової державності кримських татар», -

це уривок з мого останнього слова в суді. 

Я щиро дякую всім, хто був причетний до мого звільнення, народу України, моєму Президенту Петру Порошенку, моїм співвітчизникам, Президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану.

Ахтем Чійгоз,

заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу,

25.10.2019

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.