Новости

Привітання з К’урбан байрамом 11 августа 2019 года

Шановні мусульмани України!

Шановні співгромадяни!

Аллах сподобив нас своєю милістю і ми знову, разом з одновірцями з усього світу, зустрічаємо Курбан байрам  одне з головних мусульманських свят, що символізує відданість і поклоніння Всевишньому Аллаху, щирість в діяннях і любов до людей.

Мусульмани України, які є частиною української політичної нації, пліч-о-пліч зі своїми побратимами різних віросповідань протистоять в лавах ЗС України російській збройній агресії проти України.

Відданість кримськотатарського народу своїй землі, вірність Українській державі, незмінність принципам ненасильства, відкрите неприйняття російської окупації Криму, мужня поведінка кримських політв'язнів знайшли абсолютну підтримку міжнародної спільноти, що закріплена в резолюціях і заявах міжнародних організацій, включаючи ООН.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу вітаю мусульман України, особливо відзначаючи при цьому одновірців, які проживають у тимчасово окупованих Криму і окремих районах Донецької та Луганської областей, з благословенним Курбан байрамом.

Молимо Всевишнього Аллаха сприяти всім нашим зусиллям і діям, спрямованим на деокупацію Криму і Донбасу, і якнайшвидшого об'єднання з кримськотатарським народом і з усіма співгромадянами, що живуть на тимчасово окупованих РФ територіях.

 

Рефат Чубаров,
Голова Меджлісу кримськотатарського народу,
Київ, 11 серпня 2019 року

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.