Новости

Російські окупанти роблять все, аби Едем Бекіров просто не дожив до суду... 26 мая 2019 года

Мого чоловіка, Едема Бекірова, незаконно заарештованого 12 грудня 2018 року на в'їзді до Криму з метою відвідати свою стареньку матір, цілеспрямовано вбивають в умовах Сімферопольського СІЗО.

Усвідомивши, що абсолютно дикі звинувачення «в незаконному обороті зброї і незаконній передачі, збуті, зберіганні, перевезенні або носінні вибухових речовин», пред'явлені моєму чоловікові Едему:
— який є інвалідом I групи, хворіє 19 років,
— якому у 2005 році ампутували праву ногу, але все ще з’являються незагоєні рани на гомілці, через що йому дуже боляче користуватися протезом,
— якому в січні 2018 року здійснили складну операцію на серці з установкою 4-х шунтів,
— який страждає на цукровий діабет і має масу супутніх захворювань,
легко можуть бути спростовані навіть в умовах незаконного окупаційного суду, російські окупанти роблять все задля того, аби Едем просто не дожив до суду...

За час незаконного ув’язнення в умовах Сімферопольського СІЗО Едема зробили інсулінозалежним (потребує певної дієти, необхідний постійний лабораторний контроль показників крові), після введення інсуліну з'явились набряки, задишка. 

Зараз ситуація ще більш погіршилася  у Едема порушення функцій тазових органів, спінального кровообігу, він практично не може спати, оскільки лише в сидячому положенні може відносно безболісно дихати.

Звісно ж, ми спробували всі можливі шляхи і способи, щоб врятувати Едема.

Меджліс кримськотатарського народу, Уповноважений з прав людини Верховної Ради України, правозахисні та громадські організації України постійно стукають у двері різних міжнародних організацій і парламентів багатьох країн, щоб звільнити не тільки Едема, але і всіх політв'язнів.

Наша сім'я дякує всім, хто намагається допомогти звільнити Едема.
Москва ж наполегливо продовжує вбивати і мучити наших рідних і співгромадян.
Як нам зупинити це пекло?...

 

Гульнара Бекірова,

дружина кримського політв’язня Едема Бекірова

Сайт создан при поддержке: МРИ www.iri.org  и БО "Фонд розвитку Криму" www.cdf.org.ua  Адрес: АР Крым, г.Симферополь, ул.Шмидта, 2; Тел.:27-35-26; © 2011-2014 QTMM.ORG All rights reserved.